Občerstvenie

Mapa zariadení

U medveďa Toto zariadenie rýchleho občerstvenia  sa nachádza pri nástupnej stanici štvorsedačky na Dedovke. Nájdete tu denne teplú polievku, hotové jedlo. Z rýchleho občerstvenia je tu výber z mrazených polotovarov ako vyprážaný rezeň kurací rezeň atď. Samozrejmosťou sú hamburgery, hot-dogy, pečená klobása, párky, vyprážané hranolky. Svoj smäd môžte uhasiť so širokého okruhu nealkoholických nápojov ako aj čapovaným pivom. V chladnom počasí Vás určite zohreje Veľký, či malý medveď, čo je špecialita tohto zariadenia /varené víno z čiernych ríbezlí, či Rumunská horúca čokoláda. Jedlo či nápoje môžte vychutnať v príjemnom teplom prostredí štýlového zrubu. Zariadenie je v prevádzke počas celého roka.
Bistro Snežienka  sa nachádza uprostred zjazdovky Košariská I. Nájdete tu rýchle občerstvenie ako langoše, varenú klobásu, párky, teplú polievky a jedlo z mrazených polotovarov. Špecialitou tohto bistra je tzv. "Šprka s cabuľom", čo je opečená slaninka na chlebe s cibuľou. Samozrejmosťou je čapované pivo a nealkoholické nápoje.
V chladnom počasí Vás určite zahreje dúšok nejakého toho alkoholu, či horúceho čaju vo vnútorných priestoroch bistra s kapacitou cca 20 miest. Bistro je v prevádzke iba počas  zimnej prevádzky.
Bufet pri jedličke sa nachádza v strede zjazdovky Košariská II. Bufet má vnútorné aj vonkajšie posedenie. Môžte tu vychutnať teplé jedlá pripravené z mrazených polotovarov, ale aj iné produkty rýchleho občerstvenia ako je varená klobása, párky, hot-dog. Ponúkajú široký sortiment nealkoholických aj alkoholických nápojov, čapované pivo, kávu či horúcu čokoládu. Zariadenie je v prevádzke iba počas zimných mesiacov.

Aktuality

 

V Dedovke stredisko Snowparadise vybudovalo Nové automatické zasnežovanie na zjazdovke Košariská I.