Ostatné služby

Mapa zariadení

Požičovňa lyží a snowboardov sa nachádza vľavo od nástupnej stanice sedačkovej lanovky Dedovka. Vybavenie požičovne lyžiarskej a snowboardovej výstroje osloví každého nadšenca moderného lyžovania a snowboardingu. Disponuje zjazdovými lyžami a snowboardmi pre deti a dospelých všetkých výkonnostných kategórii, vhodných pre začiatočníkov, pokročilých, ale nezabúdame ani na najnáročnejších zákazníkov, ktorí preferujú agresívnejší spôsob jazdy. Služby požičovné sú navyše kombinované  vrátane kúpy skipassu za výhodných cenových podmienok v podobe komplexných balíkov služieb, čím ušetríte nielen peniaze, ale aj čas. . To všetko na Vás čaká v príjemnom prostredí vybavenom najmodernejším rentalovým systémom, ktorý obsluhuje mladý dynamický personál v snahe obslúžiť Vás k plnej spokojnosti a za čo najkratší čas.

Servis a úschovňa výstroje  sa nachádza na prízemí správy strediska. Aj tie najkvalitnejšie lyže alebo snowboard vyžadujú pravidelný a odborný servis. Ski servis je plne automatizovaný, disponuje najmodernejším technologickým vybavením švajčiarskej firy MONTANA s elektronicky riadeným programom na obnovu mikroštruktúry skĺznice, brúsenie hrán a profesionálnym personálom, ktorý odborné posúdi mieru poškodenia Vašej výstroje a odporučí Vám rozsah servisných prác „šitých na mieru“.
     Pre návštevníkov strediska, ktorí preferujú pohodlie a luxus máme pripravenú špeciálnu úschovňu výstroje . Lyže (palice) a snowboardy sú uložené v stojanoch špeciálne na to určených. Vaše lyžiarky a snowboardovú obuv nájdete na nasledujúci deň dôkladne vysušenú a vydezinfikovanú protiplesňovými preparátmi.
Lyžiarska škola u Medveďa sa nachádza v Bufete u Medveďa vľavo nástupnej stanice sedačky Dedovka. Začínate na lyžiach alebo snowboarde? Nejde Vám to? Nevadí. Je tu pre Vás celá armáda inštruktorov pripravená previesť Vás krásami a tajmi lyžovania a snowboardingu a urobiť z Vášho pobytu na snehu radosť a nadšenie. 
     Chcete Vaše dieťa naučiť lyžovať, nič jednoduchšie . Priveďte ho do lyžiarskej škôlky, tam ho to  naučíme za Vás. Chcete si zalyžovať na všetkých svahoch, ale máte so sebou ratolesť, ktorá by to nezvládla? Žiadny problém, doveďte ho  do lyžiarskej škôlky, tam sa mu budú venovať a vy si môžte s kľudne zalyžovať, bez obáv o Vaše dieťa. Lyžiarska škôlka má svoj vlastný vlek, každému dieťaťu sa venuje jeden inštruktor.


Kontakt :0918 188253
Pokladne na predaj skipasov sa nachádza pri nástupnej stanici sedačky Dedovka. Dve sú vľavo a jedna vpravo. Pri pokladni vpravo je zároveň umiestnený aj bankomat. Zároveň sa tu nachádza aj automat na vracanie záloh za skipasy.

Aktuality

 

V Dedovke stredisko Snowparadise vybudovalo Nové automatické zasnežovanie na zjazdovke Košariská I.